USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar Guaruja Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apartamento Praia do Tombo Guarujá 120m do mar Guarujá Apartamento Praia do Tombo Guarujá 120m do mar Guarujá Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar

ex. Apartamento Praia Do Tombo Guarujá 120m Do Mar

Vroegtijdige boeking
2026-09-28
2026-09-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

70

Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar

 Wi-Fi

WiFi

 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Sportactiviteiten

Windsurfen

Duiken

Snorkelen

Visserij

Kanoën

Fietsen

Wandelen

 Roken niet toegestaan

Rookvrije kamers

 Kindvriendelijk

Kinderspeelruimte

 Rolstoeltoegankelijk
 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Gelegen binnen 10 minuten rjden vanaf het Aquarium van Santos, heeft 2-slaapkamer Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar een eenvoudige toegang tot Pref Saladino treinstation dat op 50 km afstand ligt. Dit appartement van 85 m² bevat draadloos internet, samen met privéparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

Dit 2-badkamer appartement is te vinden in de Praia do Tombo wijk van de stad, op 15 minuten rijden vanaf het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande. Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar is op 2 km van de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro gelegen.

Deze accommodatie heeft een opslagruimte, een balkon en een kleedruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra comfort zijn een apart toilet en een douche te vinden bij dit appartement. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar is uitgerust met zelf-catering voorzieningen zoals een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Een verscheidenheid aan activiteiten, zoals duiken, is beschikbaar nabij de accommodatie.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Praia do Tombo
    300 m
  • Jardim Astúrias
    850 m
  • Astúrias Handcraft Market
    550 m
  • het Mirante do Morro da Caixa D'Água uitkijkpunt
    650 m
  • Lookout Galheta
    950 m
  • Fort van Andradas
    1,5 km
  • Ilha Pompeba
    2,2 km
  • Luchthavens
  • Luchthaven Congonhas
    93 km
  • Treinstations
  • Maua
    43 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Rookvrije kamers
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Kleedkamer
  • Lift
  • Brandblussers

Horeca

  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Windsurfen
  • Duiken
  • Snorkelen
  • Kanoën
  • Wandelen
  • Fietsen
  • Visserij

Diensten

  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Wasserij

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Terras
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
  • Kinderspeelruimte

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 17:30
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar.

    Gasten van Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Aquarium van Santos, op 10 minuten met de auto. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Fortaleza de Santo Amaro da Barra Grande (3 km) en de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro (2 km).
  • ❓

    Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar in het stadscentrum te komen?

    Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar naar het stadscentrum te komen.
  • ❓

    Beschikt Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar over parkeergelegenheid?

    Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar heeft privé-autoparkeren.
  • ❓

    Mogen we onze huisdieren meenemen naar dit appartement?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan ​​bij dit appartement.
  • ❓

    Wat is precies de grootte van Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar?

    Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar bestaat uit 85 vierkante meter.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-28
2026-09-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Apartamento Praia Do Tombo Guaruja 120M Do Mar, Brazilië

423 Rua Joao Ruiz Apto 14, Cond. Edificio Ilha Do Sol, Guarujá, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allguarujahotels.com

All rights reserved